Модель: T-PSW-1080L244
EAN: 4711458120450
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L244
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L244
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy programowalny, moc 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L244 to wielokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,08kW. Zasilacz oferuje trzy kanały wyjściowe: kanał pierwszy o parametrach 40V DC i 27A oraz dwa kanały o parametrach 80V DC i 13,5A. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 100–240V AC i przystosowane jest do montażu w szafach typu rack.
Przyrząd posiada wbudowaną funkcję przemiatania przeznaczoną do analizy charakterystyki DUT. Komunikacja z urządzeniem odbywa się poprzez interfejsy analogowy, LAN oraz USB, przy wsparciu dla protokołu SCPI oraz oprogramowania LabVIEW. Wymiary obudowy wynoszą 214x124x350mm, a zakres temperatury pracy przyrządu mieści się w przedziale od 0°C do 50°C.