Модель: T-PSW-1080L225
EAN: 4711458120443
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L225
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L225
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, moc 1,08kW, interfejs LAN, USB
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L225 to wielokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,08kW, zaprojektowane do pracy w trybach stabilizacji napięcia oraz prądu. Zasilacz oferuje trzy kanały wyjściowe: kanał pierwszy o parametrach 40V DC / 27A, kanał drugi o parametrach 40V DC / 27A oraz kanał trzeci o parametrach 160V DC / 7,2A. Całość zasilana jest napięciem z zakresu 100–240V AC.
Bezpieczeństwo obsługi zapewniają zintegrowane zabezpieczenia nadprądowe OCP oraz przeciwprzepięciowe OVP. Urządzenie o wymiarach 214x124x350mm przystosowane jest do montażu w szafach typu rack. Zasilacz może pracować w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C, a model przeznaczony na rynek europejski wyposażony jest w odpowiednie złącza zasilania.