Модель: T-PSW-1080L224
EAN: 4711458120436
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L224
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L224
Zasilacz laboratoryjny programowalny 3-kanałowy, moc 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L224 to wielokanałowe urządzenie oferujące trzy niezależne wyjścia zasilania. Dwa pierwsze kanały zapewniają napięcie wyjściowe 40V DC przy prądzie 27A, natomiast trzeci kanał dostarcza napięcie 80V DC przy obciążeniu prądowym do 13,5A. Całkowita moc maksymalna urządzenia wynosi 1,08kW, a zasilanie sieciowe realizowane jest w zakresie 100–240V AC.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack, a kompaktowe wymiary wynoszą 214x124x350mm. Zasilacz oferuje szerokie możliwości komunikacyjne dzięki wbudowanym interfejsom LAN, USB oraz analogowym. Obsługiwane oprogramowanie LabVIEW oraz wsparcie dla standardu SCPI umożliwiają zdalne sterowanie i integrację z systemami pomiarowymi.