Модель: T-PSW-1080L222
EAN: 4711458120429
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L222
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L222
Programowalny zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 40V DC, 27A
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L222 to wielokanałowe urządzenie programowalne, oferujące trzy kanały wyjściowe o parametrach 40V DC oraz 27A każdy. Całkowita moc wyjściowa jednostki wynosi 1,08kW. Przyrząd może pracować w trybach stałonapięciowym (CV) lub stałoprądowym (CC), co umożliwia elastyczne dopasowanie do wymagań testowanego układu.
Konstrukcja przystosowana jest do montażu typu rack, co ułatwia instalację w systemach pomiarowych. Zasilacz pracuje w szerokim zakresie napięcia zasilania od 100 do 240V AC. Wymiary urządzenia wynoszą 214x124x350mm, a dopuszczalna temperatura pracy mieści się w przedziale od 0 do 50°C. Wersja dostarczana jest ze złączami odpowiednimi dla standardu europejskiego.