Модель: T-PSW-1080L145
EAN: 4711458120405
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L145
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L145
Zasilacz laboratoryjny 1,08kW, 3 kanały, wyjścia 30V/36A, 80V/13,5A, 160V/7,2A
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L145 to wielokanałowe urządzenie o mocy maksymalnej 1,08kW, wyposażone w trzy kanały wyjściowe. Pierwszy kanał oferuje parametry 30V DC / 36A, drugi 80V DC / 13,5A, a trzeci 160V DC / 7,2A. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym, umożliwiając jednoczesny odczyt napięcia i prądu na wyświetlaczu LED.
Konstrukcja zasilacza o wymiarach 214x124x350mm została zaprojektowana z myślą o montażu w szafach typu rack. Zasilanie urządzenia odbywa się w zakresie napięć 100–240V AC, a zestaw zawiera złącza standardu europejskiego.