Модель: T-PSW-1080L144
EAN: 4711458120399
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L144
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L144
Zasilacz laboratoryjny 3 kanały, moc 1,08kW, interfejsy USB, LAN
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L144 to urządzenie wielokanałowe o łącznej mocy wyjściowej 1,08kW. Konstrukcja oferuje trzy kanały wyjściowe: pierwszy z parametrami 30V DC i 36A, oraz dwa kolejne kanały o parametrach 80V DC i 13,5A każdy. Urządzenie może pracować w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), a jego praca wspierana jest przez funkcję przemiatania przeznaczoną do analizy charakterystyki badanych układów (DUT).
Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem zasilania w zakresie 100...240V AC. Obudowa o wymiarach 214x124x350mm przewiduje możliwość montażu typu rack. Urządzenie jest zaprojektowane do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 50°C i dostarczane jest ze złączami w standardzie europejskim.