Модель: T-PSW-1080L124
EAN: 4711458120375
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L124
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L124
Zasilacz laboratoryjny programowalny 3-kanałowy, moc 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L124 to urządzenie wielokanałowe przeznaczone do pracy w trybach stałonapięciowym oraz stałoprądowym. Zasilacz oferuje trzy kanały wyjściowe o parametrach: 30V/36A, 40V/27A oraz 80V/13,5A przy maksymalnej mocy wyjściowej wynoszącej 1,08kW. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100...240V AC i przystosowane jest do montażu w szafie typu rack.
Bezpieczeństwo pracy zapewniają wbudowane zabezpieczenia nadprądowe OCP oraz przeciwprzepięciowe OVP. Zasilacz zaprojektowano do pracy w temperaturach od 0 do 50°C. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 214x124x350mm, a zestaw zawiera złącza przystosowane do standardów europejskich.