Модель: T-PSW-1080L122
EAN: 4711458120368
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L122
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L122
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, moc wyjściowa 1,08kW, interfejsy LAN, USB
Programowalny zasilacz wielokanałowy GW INSTEK PSW-1080L122 oferuje trzy kanały wyjściowe z możliwością pracy w trybie stabilizacji prądu lub napięcia. Parametry wyjściowe urządzenia obejmują pierwszy kanał o napięciu 30V DC i prądzie 36A oraz dwa kanały o napięciu 40V DC i prądzie 27A, co przekłada się na moc maksymalną 1,08kW. Urządzenie zostało wyposażone w czytelny wyświetlacz LED, który umożliwia jednoczesny odczyt wartości napięcia oraz prądu.
Konstrukcja zasilacza wspiera zaawansowane funkcje, takie jak przemiatanie niezbędne do analizy charakterystyki badanych obiektów. Bezpieczeństwo pracy zapewniają systemy zabezpieczeń nadprądowych OCP oraz przeciwprzepięciowych OVP. Urządzenie dostosowane jest do pracy w szerokim zakresie napięcia zasilania od 100 do 240V AC, a jego zakres dopuszczalnych temperatur pracy wynosi od 0 do 50°C.
Zasilacz charakteryzuje się wymiarami 214x124x350mm i jest przystosowany do montażu w szafach typu rack. Szerokie możliwości komunikacyjne zapewnia wbudowany interfejs analogowy, LAN oraz USB, przy pełnej obsłudze standardu SCPI oraz kompatybilności z oprogramowaniem LabVIEW. W zestawie znajdują się złącza zasilania przeznaczone do standardu europejskiego.