Модель: T-PSW-1080L115
EAN: 4711458120351
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L115
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L115
Zasilacz laboratoryjny programowalny 3-kanałowy, moc 1,08kW
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L115 to wielokanałowe urządzenie programowalne o mocy maksymalnej 1,08kW. Przyrząd oferuje trzy kanały wyjściowe: pierwszy oraz drugi zapewniają napięcie 30V DC i prąd 36A, natomiast trzeci kanał dostarcza 160V DC przy prądzie 7,2A. Zasilacz wspiera tryby pracy stałonapięciowej oraz stałoprądowej, umożliwiając pracę w zakresie temperatur od 0 do 50°C.
Zasilacz jest przystosowany do montażu w szafach rack, a jego wymiary wynoszą 214x124x350mm. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 100...240V AC i dostarczane ze złączami w standardzie europejskim.