Модель: T-PSW-1080L111
EAN: 4711458120320
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080L111
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L111
Zasilacz programowalny 3-kanałowy 30V/36A, moc 1,08kW
Wielokanałowy zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080L111 to programowalne urządzenie oferujące trzy kanały wyjściowe, z których każdy zapewnia napięcie wyjściowe 30V DC oraz prąd wyjściowy 36A. Całkowita moc maksymalna zasilacza wynosi 1,08kW. Przyrząd został wyposażony w czytelny wyświetlacz LED umożliwiający jednoczesny odczyt parametrów napięcia i prądu. Zasilacz wspiera pracę w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), co pozwala na elastyczne dopasowanie do specyfiki badanych układów.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu w szafach typu rack, a jego wymiary wynoszą 214x124x350mm. Zasilacz pracuje przy napięciu zasilania w zakresie 100...240V AC, dostosowanym do standardów europejskich. Urządzenie może być eksploatowane w temperaturze otoczenia od 0°C do 50°C.