Модель: T-PSW-1080H688
EAN: 4711458120306
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080H688
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080H688
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, moc wyjściowa 1,08kW
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080H688 to wielokanałowe urządzenie dysponujące mocą maksymalną 1,08kW. Układ oferuje trzy kanały wyjściowe: pierwszy z napięciem 250V DC i prądem 4,5A, natomiast drugi i trzeci kanał zapewniają napięcie 800V DC przy prądzie 1,44A. Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem zasilania w zakresie 100–240V AC.
Urządzenie wspiera obsługę komend SCPI oraz współpracuje z oprogramowaniem LabVIEW, co ułatwia automatyzację pomiarów. Komunikacja z zewnętrznymi systemami odbywa się poprzez interfejsy LAN, USB lub analogowy. Konstrukcja zasilacza o wymiarach 214x124x350mm została zaprojektowana z myślą o montażu w szafach typu rack. Urządzenie pracuje w zakresie temperatur od 0 do 50°C.