Модель: T-PSW-1080H668
EAN: 4711458120290
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080H668
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080H668
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 1,08kW, praca stałonapięciowa i stałoprądowa
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080H668 to wielokanałowe urządzenie o maksymalnej mocy wyjściowej 1,08kW. Przyrząd oferuje trzy kanały wyjściowe: pierwszy oraz drugi zapewniają parametry 250V DC / 4,5A, natomiast trzeci kanał dostarcza 800V DC / 1,44A. Zasilacz został przystosowany do pracy w trybach stałonapięciowym (CV) oraz stałoprądowym (CC), a użytkownik ma możliwość ich wyboru w zależności od potrzeb pomiarowych.
Konstrukcja umożliwia montaż w standardzie rack, a wymiary obudowy wynoszą 214x124x350mm. Zasilacz posiada rozbudowane opcje komunikacji, w tym interfejsy analogowe, LAN oraz USB, a także obsługę komend SCPI i kompatybilność z oprogramowaniem LabVIEW. W zestawie znajdują się złącza przystosowane do standardów europejskich.