Модель: T-PSW-1080H666
EAN: 4711458120283
Виробник: GW INSTEK
Waga: 7.5 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSW-1080H666
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080H666
Zasilacz laboratoryjny 3-kanałowy, 1,08kW, 250V / 4,5A
Programowalny zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSW-1080H666 to wielokanałowe urządzenie wyposażone w trzy wyjścia, z których każde oferuje napięcie wyjściowe 250V DC oraz prąd wyjściowy 4,5A. Całkowita moc maksymalna jednostki wynosi 1,08kW, przy zasilaniu sieciowym w zakresie 100–240V AC. Konstrukcja przystosowana jest do montażu w szafach typu rack i posiada wymiary 214x124x350mm.