Модель: T-PSS-3203GP
Виробник: GW INSTEK
Waga: 4.8 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSS-3203GP
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSS-3203GP
Zasilacz laboratoryjny 0–32V / 3A, programowalny, jednokanałowy
Zasilacz laboratoryjny PSS-3203GP to jednokanałowe, liniowe urządzenie programowalne zaprojektowane do pracy z napięciem wyjściowym w zakresie 0–32V DC oraz prądem wyjściowym do 3A. Konstrukcja zasilacza zapewnia stabilne parametry wyjściowe niezbędne w środowisku laboratoryjnym.
Urządzenie wspiera komunikację poprzez interfejsy GPIB oraz RS232, co umożliwia łatwą integrację z systemami pomiarowymi. Zasilacz wymaga napięcia zasilania w zakresie 100–230V AC, a jego wymiary zewnętrzne wynoszą 108x142x318mm.