Модель: T-PSS-2005GP
EAN: 4719692501592
Виробник: GW INSTEK
Waga: 4.8 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK PSS-2005GP
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSS-2005GP
Zasilacz laboratoryjny 0–20V / 5A, programowalny, jednokanałowy
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK PSS-2005GP to programowalne urządzenie o konstrukcji liniowej, oferujące pojedynczy kanał wyjściowy. Urządzenie pozwala na regulację napięcia wyjściowego w zakresie od 0 do 20V DC oraz prądu wyjściowego w zakresie od 0 do 5A. Zasilacz przystosowany jest do pracy z napięciem zasilania w przedziale od 100 do 230V AC.
Konstrukcja urządzenia umożliwia komunikację z zewnętrznymi systemami za pomocą wbudowanych interfejsów GPIB oraz RS232. Wymiary fizyczne zasilacza wynoszą 108 x 142 x 318 mm, co umożliwia wygodne rozmieszczenie sprzętu na stanowisku badawczym.