Модель: T-ASR-3400HF
Виробник: GW INSTEK
Waga: 25 kg
Відгуки: 0
Zasilacz laboratoryjny: programowalny GW INSTEK ASR-3400HF (UNIVERSAL OUTLET)
Опис
Zasilacz laboratoryjny GW INSTEK ASR-3400HF (UNIVERSAL OUTLET)
Zasilacz programowalny AC/DC 40A, napięcie wyjściowe do 570V
Ten jednokanałowy zasilacz laboratoryjny typu AC/DC to urządzenie programowalne, zaprojektowane do pracy z napięciem wyjściowym w zakresie od -570V do 570V DC oraz 0–400V AC. Konstrukcja obsługuje prąd wyjściowy o natężeniu 40A oraz częstotliwość pracy w przedziale 1–999,9Hz. Zasilanie urządzenia odbywa się przy wykorzystaniu napięcia sieciowego 230V.
Zasilacz przystosowany jest do montażu w szafach typu rack. Jego wymiary fizyczne wynoszą 430x176x530mm, co pozwala na wygodną instalację w stanowiskach badawczych i systemach automatyki.