Tester: akumulatorów i baterii GW INSTEK GBM-3100H
Модель: T-GBM-3100H
EAN: 4711458121914
Виробник: GW INSTEK
Waga: 4.147 kg
Відгуки: 0
Опис
Miernik akumulatorów i baterii GW INSTEK GBM-3100H
Pomiar napięcia DC i rezystancji, rozdzielczość 10µV / 0,1µΩ
Przyrząd przeznaczony jest do diagnostyki akumulatorów oraz baterii, umożliwiając precyzyjny pomiar rezystancji oraz napięcia stałego. Zakres pomiarowy napięcia DC obejmuje wartości 10V, 100V oraz 1kV, natomiast rezystancję można badać w siedmiu zakresach od 3mΩ do 3kΩ. Urządzenie oferuje rozdzielczość pomiaru napięcia na poziomie 10µV DC oraz rozdzielczość rezystancji 0,1µΩ. Dokładność pomiarowa wynosi odpowiednio ±(0,01% + 3 cyfry) dla napięcia oraz ±(0,5% + 5 cyfr) dla rezystancji.
Miernik o wymiarach 264x107x350mm zasilany jest napięciem z zakresu 100...240V AC. W zestawie: kabel zasilający, przewody pomiarowe Kelvina. Produkt objęty jest 24-miesięczną gwarancją producenta.