Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5006G-600-420
Модель: T-PEL-5006G-600-420
Виробник: GW INSTEK
Waga: 36 kg
Відгуки: 0
Опис
Obciążenie elektroniczne 0–600V / 0–420A, moc 9kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5006G-600-420 umożliwia pracę w zakresie napięć od 0 do 600V oraz prądów od 0 do 420A. Maksymalna moc urządzenia wynosi 9kW, co pozwala na szerokie zastosowanie w testowaniu źródeł energii. Użytkownik ma do wyboru cztery tryby pracy: stała moc, stała rezystancja, stałe napięcie oraz stały prąd.
Przyrząd wyposażony jest w wyświetlacz LCD oraz funkcję trybu turbo, która zwiększa wydajność pomiarową. Urządzenie zasilane jest napięciem z zakresu 100–240V AC. Wymiary fizyczne obudowy wynoszą 177x440x745mm.