Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5005G-600-350
Модель: T-PEL-5005G-600-350
Виробник: GW INSTEK
Waga: 36 kg
Відгуки: 0
Опис
Obciążenie elektroniczne 0–600V, 0–350A, moc 7,5kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5005G-600-350 umożliwia pracę w zakresie napięć od 0 do 600V oraz prądów do 350A. Urządzenie osiąga moc maksymalną na poziomie 7,5kW. Wyposażone jest w wyświetlacz LCD oraz obsługuje cztery tryby pracy: stałonapięciowy, stałoprądowy, stałej mocy oraz stałej rezystancji.
Konstrukcja urządzenia uwzględnia funkcję trybu turbo, która zwiększa wydajność pomiarową. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100–240V AC. Wymiary fizyczne obciążenia wynoszą 177x440x745mm. W zależności od konfiguracji, przyrząd może zostać wyposażony w opcjonalne interfejsy komunikacyjne GPIB, LAN, RS232 oraz USB.