Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5004G-1200-160
Модель: T-PEL-5004G-1200-160
Виробник: GW INSTEK
Waga: 37 kg
Відгуки: 0
Опис
Obciążenie elektroniczne 0–1,2kV, 0–160A, moc 6kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK PEL-5004G-1200-160 umożliwia pracę w zakresie napięć od 0 do 1,2kV oraz natężeń prądu od 0 do 160A. Urządzenie osiąga moc maksymalną na poziomie 6kW i oferuje użytkownikowi cztery tryby operacyjne: stałoprądowy, stałonapięciowy, stałej rezystancji oraz stałej mocy.
Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD oraz funkcję trybu turbo, która zwiększa parametry pracy. Zasilanie przyrządu odbywa się w zakresie napięć 100–240V AC. Wymiary fizyczne konstrukcji wynoszą 177x440x745mm.