Модель: T-AEL-5023-350-112.5
EAN: 4713008674550
Виробник: GW INSTEK
Waga: 340 kg
Відгуки: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5023-350-112.5
Опис
Obciążenie elektroniczne 0–112,5A, 22,5kW, 500V DC
Urządzenie to jest elektronicznym obciążeniem o mocy maksymalnej 22,5 kW. Obsługuje zakres prądu pracy od 0 do 112,5 A oraz napięcie pracy do 500 V DC. Działa w czterech trybach: stałej mocy, stałej rezystancji, stałego obciążenia oraz w trybie stałonapięciowym.
Wymiary obudowy wynoszą 1283x600x600 mm, a parametry pracy są prezentowane na wyświetlaczu LCD. Urządzenie zasilane jest napięciem w zakresie 100–240 V AC i może być użytkowane w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C.