Модель: T-AEL-5012-425-112.5
EAN: 4713008674505
Виробник: GW INSTEK
Waga: 133 kg
Відгуки: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5012-425-112.5
Опис
Obciążenie elektroniczne 0–112,5A, moc 11,25kW, 600V DC
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5012-425-112.5 przeznaczone jest do pracy z prądem w zakresie od 0 do 112,5A oraz przy napięciu do 600V DC. Urządzenie pozwala na uzyskanie mocy maksymalnej wynoszącej 11,25kW. Wyróżnia się obsługą wielu trybów pracy, w tym stałej mocy, stałej rezystancji, stałego obciążenia oraz trybu stałonapięciowego.
Konstrukcja urządzenia została wyposażona w wyświetlacz LCD zapewniający podgląd parametrów pracy. Obciążenie zasilane jest napięciem z zakresu 100–240V AC i może być eksploatowane w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C. Fizyczne wymiary jednostki wynoszą 636x480x590mm.