Модель: T-AEL-5006-425-56
EAN: 4713008674468
Виробник: GW INSTEK
Waga: 92 kg
Відгуки: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5006-425-56
Опис
Obciążenie elektroniczne 600V DC / 56A, moc 5,6kW
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5006-425-56 umożliwia pracę przy napięciu do 600V DC oraz natężeniu prądu w zakresie od 0 do 56A. Maksymalna moc urządzenia wynosi 5,6kW. Sprzęt obsługuje różne tryby pracy, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy.
Urządzenie wyposażone jest w wyświetlacz LCD, który prezentuje parametry pracy. Zasilanie jednostki odbywa się w zakresie napięć od 100 do 240V AC. Konstrukcja o wymiarach 458x480x590mm przystosowana jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C.