Модель: T-AEL-5004-480-28
EAN: 4713008674444
Виробник: GW INSTEK
Waga: 34 kg
Відгуки: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-480-28
Опис
Obciążenie elektroniczne 3,75kW, zakres prądu 0–28A, napięcie 700V DC
Urządzenie typu obciążenie elektroniczne służy do kontrolowanego rozpraszania energii w układach o napięciu pracy do 700V DC oraz natężeniu prądu w zakresie od 0 do 28A. Maksymalna moc obciążenia wynosi 3,75kW. Sprzęt obsługuje szereg trybów pracy, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy.