Модель: T-AEL-5004-350-37.5
EAN: 4713008674420
Виробник: GW INSTEK
Waga: 36.5 kg
Відгуки: 0
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-350-37.5
Опис
Obciążenie elektroniczne 0–37,5A, 3,75kW, 500V DC
Obciążenie elektroniczne GW INSTEK AEL-5004-350-37.5 umożliwia pracę w zakresie napięć do 500V DC oraz prądów od 0 do 37,5A, osiągając moc maksymalną 3,75kW. Urządzenie wspiera różnorodne tryby pracy, w tym stałą moc, stałą rezystancję, stałe obciążenie oraz tryb stałonapięciowy, co pozwala na wszechstronne testowanie systemów zasilających.
Konstrukcja urządzenia o wymiarach 177x440x558mm wyposażona jest w czytelny wyświetlacz typu LCD. Instrument przystosowany jest do pracy w temperaturze otoczenia od 0 do 40°C i zasilany jest napięciem z zakresu 100–240V AC. Użytkownik ma możliwość opcjonalnego rozbudowania komunikacji o interfejsy GPIB, LAN, RS232 oraz USB.