Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8330-60/DA12
Модель: T-GPM-8330-60/DA12
Відгуки: 0
Опис
Pomiar mocy True RMS, pasmo 100mHz–100kHz, 3 kanały
Miernik mocy GW INSTEK GPM-8330-60/DA12 to 3-kanałowe urządzenie wyposażone w wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 5 cali. Przyrząd umożliwia pomiar szeregu parametrów elektrycznych, w tym napięcia AC/DC, prądu AC/DC, mocy czynnej, biernej i pozornej, a także współczynnika mocy, kąta fazowego oraz prądu szczytowego. Urządzenie wspiera pomiar rzeczywistej wartości skutecznej (True RMS) w paśmie częstotliwości od 100mHz do 100kHz.
Konstrukcja pozwala na obsługę prądu o natężeniu do 60A oraz napięcia do 1kV, przy zachowaniu zgodności z normą bezpieczeństwa CAT II 600V. Miernik posiada wbudowany analizator harmonicznych i oferuje szeroki wybór interfejsów komunikacyjnych: LAN, RS232C, USB device oraz USB Host. Pobór mocy urządzenia wynosi 35VA, a zasilanie realizowane jest w zakresie napięć 100...240V AC.