Miernik: mocy GW INSTEK GPM-8320-60
Модель: T-GPM-8320-60
Виробник: GW INSTEK
Waga: 3.85 kg
Відгуки: 0
Опис
Pomiar mocy AC/DC, True RMS, pasmo 100mHz–100kHz
Miernik mocy GW INSTEK GPM-8320-60 to dwukanałowe urządzenie wyposażone w wyświetlacz LCD TFT o przekątnej 5 cali. Przyrząd umożliwia pomiar wielu parametrów elektrycznych, w tym napięcia AC i DC, prądu AC i DC, mocy czynnej, biernej oraz pozornej. Zakres pomiarowy urządzenia wynosi do 60A dla prądu oraz do 1kV dla napięcia, przy paśmie pracy mieszczącym się w przedziale od 100mHz do 100kHz. Funkcja True RMS zapewnia dokładność wskazań wartości skutecznych w szerokim spektrum przebiegów.
Urządzenie posiada wbudowany analizator harmonicznych oraz oferuje szerokie możliwości komunikacyjne poprzez interfejsy LAN, RS232C, USB device oraz USB Host. Konstrukcja spełnia wymogi normy bezpieczeństwa CAT II 600V. Pobór mocy przyrządu podczas pracy wynosi 35VA, a zasilanie realizowane jest w zakresie napięć od 100V do 240V AC.