Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-25/1
Przekładnik prądowy 25/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy WSK40-25/1 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 25A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się mocą znamionową wynoszącą 10VA przy częstotliwości pracy 50Hz oraz klasie dokładności 1.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu na panelu, co ułatwia integrację w układach pomiarowych. Maksymalne napięcie robocze przekładnika wynosi 720V, a jego wymiary zewnętrzne to 71 x 85,5 x 45 mm.