Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-2.5/5
Przekładnik prądowy 2,5/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-2.5/5 przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje przy częstotliwości 50Hz, oferując moc znamionową na poziomie 10VA. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy maksymalnym obciążeniu 10VA.
Komponent został przystosowany do montażu na panelu. Maksymalne napięcie pracy urządzenia wynosi 720V. Fizyczne wymiary obudowy przekładnika to 71 x 85,5 x 45mm.