Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-2.5/1
Przekładnik prądowy 2,5/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-2.5/1 jest przeznaczony do transformacji prądów w obwodach elektrycznych. Urządzenie przetwarza prąd wejściowy o natężeniu 2,5A na prąd wyjściowy o wartości 1A, przy częstotliwości pracy wynoszącej 50Hz.
Podzespół charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu znamionowym 10VA. Konstrukcja przekładnika przystosowana jest do montażu na panelu, a jego dopuszczalne napięcie maksymalne wynosi 720V.
Wymiary zewnętrzne obudowy to 71 x 85,5 x 45mm. Kompaktowa budowa umożliwia łatwą integrację w rozdzielnicach i systemach sterowania automatyką przemysłową.