Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-15/5
Przekładnik prądowy 15/5A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy WSK40-15/5 jest przeznaczony do pracy w instalacjach o częstotliwości 50Hz, przy napięciu maksymalnym wynoszącym 720V. Urządzenie charakteryzuje się prądem wejściowym 15A oraz prądem wyjściowym 5A.
Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 71x85,5x45mm. Parametry techniczne pozwalają na stosowanie przekładnika w układach pomiarowych wymagających stabilnego przetwarzania sygnałów prądowych.