Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK40-10/1
Przekładnik prądowy 10/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy przeznaczony jest do transformacji prądu wejściowego o wartości 10A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje przy częstotliwości 50Hz i osiąga moc znamionową 10VA przy zachowaniu klasy dokładności 1.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu na panelu. Przekładnik charakteryzuje się napięciem maksymalnym wynoszącym 720V oraz wymiarami zewnętrznymi 71x85,5x45mm.