Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK30-20/1
Przekładnik prądowy 20/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy GOSSEN METRAWATT WSK30-20/1 został zaprojektowany do transformacji prądu wejściowego o wartości 20A na wyjściowy prąd o wartości 1A. Urządzenie pracuje z częstotliwością 50Hz i osiąga maksymalną moc 5VA. Klasa dokładności przekładnika wynosi 1 przy obciążeniu maksymalnym 5VA.
Konstrukcja przeznaczona jest do montażu na panelu, co ułatwia integrację w rozdzielnicach i systemach pomiarowych. Napięcie maksymalne dla tego modelu określono na poziomie 720V. Wymiary urządzenia wynoszą 61x75,5x35mm.