Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK30-2.5/1
Przekładnik prądowy 2,5/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy WSK30-2.5/1 przeznaczony jest do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 2,5A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje przy częstotliwości 50Hz i charakteryzuje się mocą znamionową wynoszącą 5VA. Maksymalne napięcie pracy dla tego modelu określone jest na poziomie 720V.
Konstrukcja przekładnika umożliwia montaż bezpośrednio na panelu, co ułatwia instalację w systemach rozdzielczych. Wymiary fizyczne urządzenia wynoszą 61 x 75,5 x 35 mm. Klasa dokładności 1 jest utrzymana przy obciążeniu do 5VA.