Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK30-15/1
Przekładnik prądowy 15/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy GOSSEN METRAWATT WSK30-15/1 jest przeznaczony do pracy w obwodach o prądzie wejściowym 15A oraz prądzie wyjściowym 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 5VA. Znamionowa moc przekładnika wynosi 5VA, a częstotliwość pracy ustalono na poziomie 50Hz.
Element został przystosowany do montażu na panelu. Maksymalne napięcie pracy urządzenia wynosi 720V. Kompaktowa konstrukcja o wymiarach 61x75,5x35mm umożliwia integrację w standardowych systemach rozdziału energii i układach pomiarowych.