Przekładnik: prądowy GOSSEN METRAWATT WSK30-10/1
Przekładnik prądowy 10/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy Gossen Metrawatt WSK30-10/1 służy do redukcji prądu pierwotnego o wartości 10A do prądu wtórnego 1A. Urządzenie pracuje przy częstotliwości 50Hz i charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 5VA.
Model ten jest przystosowany do montażu na panelu. Konstrukcja przekładnika pozwala na pracę przy napięciu maksymalnym 720V. Wymiary zewnętrzne obudowy urządzenia wynoszą 61 x 75,5 x 35mm.