Модель: T-TATO85V800/1A
Виробник: FRER
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO85V800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TATO85V800/1A służy do transformacji prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 0,5 przy obciążeniu do 5VA oraz klasą 1 przy obciążeniu do 10VA. Praca przekładnika odbywa się w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik posiada otwór montażowy o wymiarach 84x54mm i jest zaprojektowany do współpracy z szyną prądową o rozmiarach 3x 10mmx80mm. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C.