Модель: T-TATO64V800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64V800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy przeznaczony do transformacji prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. W zależności od obciążenia, przekładnik osiąga klasę dokładności 0,5 przy maksymalnej mocy 8VA lub klasę 1 przy maksymalnej mocy 12VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik posiada otwór montażowy o wymiarach 64x54mm, co pozwala na wprowadzenie szyny prądowej o maksymalnych rozmiarach 3x 10mmx60mm. Urządzenie jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.