Модель: T-TATO64H500/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64H500/5A
Опис
Przekładnik prądowy 500/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TATO64H500/5A przeznaczony jest do transformacji prądu pierwotnego o wartości 500A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 dla obciążenia do 6VA oraz 1 dla obciążenia do 8VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik został wyposażony w otwór montażowy o wymiarach 64x54mm, a dopuszczalny rozmiar szyny prądowej wynosi 3x 60mmx10mm. Urządzenie jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.