Модель: T-TATO64H400/5A
Виробник: FRER
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64H400/5A
Опис
Przekładnik prądowy 400/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TATO64H400/5A jest przeznaczony do transformacji prądu pierwotnego o wartości 400A na prąd wtórny 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu do 4VA oraz 1 przy obciążeniu do 6VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik posiada otwór montażowy o wymiarach 64x54mm, co pozwala na współpracę z szyną prądową o rozmiarze 3x 60mmx10mm. Urządzenie pracuje w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C i jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.