Модель: T-TATO64H200/5A
Виробник: FRER
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TATO64H200/5A
Опис
Przekładnik prądowy 200/1A, klasa dokładności 1
Przekładnik prądowy FRER TATO64H200/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 200A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie charakteryzuje się klasą dokładności 1 przy maksymalnym obciążeniu 2VA oraz pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Zgodność z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2 potwierdza parametry techniczne urządzenia.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik pozwala na współpracę z szyną prądową o maksymalnym rozmiarze 3x 60mmx10mm, a wymiary otworu montażowego wynoszą 64x54mm. Element jest przeznaczony do pracy w temperaturze otoczenia od -25°C do 50°C.