Модель: T-TAT106V800/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TAT106V800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TAT106V800/1A służy do przetwarzania wartości prądu pierwotnego 800A na prąd wtórny o natężeniu 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50 do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 dla obciążenia do 4VA oraz 1 dla obciążenia do 8VA.
Konstrukcja elementu umożliwia montaż za pomocą śruby M4. Przekładnik przystosowany jest do pracy z szyną prądową o wymiarach 4x 10mmx100mm, przy zachowaniu wymiarów otworu montażowego 76x106mm. Praca urządzenia dopuszczalna jest w temperaturze otoczenia od -25 do 50°C.