Модель: T-TAT106V1500/1A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TAT106V1500/1A
Опис
Przekładnik prądowy 1500/1A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy FRER TAT106V1500/1A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 1,5kA na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności przekładnika wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 10VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 20VA.
Konstrukcja elementu przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4, a wymiary otworu montażowego wynoszą 76x106mm. Przekładnik jest zaprojektowany do współpracy z szyną prądową o rozmiarze 4x 10mmx100mm. Urządzenie spełnia wymagania norm EN 61869-1 oraz EN 61869-2.