Модель: T-TAT106H800/5A
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TAT106H800/5A
Опис
Przekładnik prądowy 800/5A, klasa dokładności 0,5 / 1
Przekładnik prądowy TAT106H800/5A służy do przetwarzania prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 5A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu znamionowym do 4VA oraz klasa 1 przy obciążeniu do 8VA.
Element posiada otwór montażowy o wymiarach 106x76mm oraz przystosowany jest do szyn prądowych o rozmiarze 4x 100mmx10mm. Montaż komponentu odbywa się za pomocą śruby M4. Urządzenie pracuje w temperaturze od -25°C do 50°C i jest zgodne z normami EN 61869-1 oraz EN 61869-2.