Модель: T-TAT106H800/1A
Виробник: FRER
Waga: 0.1 kg
Відгуки: 0
Przekładnik: prądowy FRER TAT106H800/1A
Опис
Przekładnik prądowy 800/1A, klasa dokładności 0,5/1
Przekładnik prądowy TAT106H800/1A służy do przetwarzania wysokiego prądu wejściowego o wartości 800A na prąd wyjściowy 1A. Urządzenie pracuje w zakresie częstotliwości od 50Hz do 60Hz. Klasa dokładności wynosi 0,5 przy obciążeniu maksymalnym 4VA oraz 1 przy obciążeniu maksymalnym 8VA.
Konstrukcja urządzenia przystosowana jest do montażu za pomocą śruby M4. Przekładnik posiada otwór montażowy o wymiarach 106x76mm i jest kompatybilny z szynami prądowymi o wymiarach 4x 100mmx10mm. Urządzenie spełnia wymagania norm EN 61869-1 oraz EN 61869-2. Przekładnik przystosowany jest do pracy w temperaturze od -25°C do 50°C.