Tester: lokalizator zwarć doziemnych FLUKE GFL-1500/FPC
Модель: T-FLK-GFL-1500/FPC
Виробник: FLUKE
Waga: 3 kg
Відгуки: 0
Опис
Lokalizator zwarć doziemnych FLUKE GFL-1500/FPC
Pomiar napięcia 0–600V AC / 0–1,5kV DC, technologia FaultTrack
Lokalizator zwarć doziemnych FLUKE GFL-1500/FPC jest przyrządem wykorzystującym technologię FaultTrack, przeznaczonym do wykrywania zwarć w instalacjach fotowoltaicznych. Urządzenie pozwala na pomiar napięcia w zakresie 0–600V AC oraz 0–1,5kV DC. Tester posiada wyświetlacz typu LCD oraz stopień ochrony IP54, co pozwala na użytkowanie przyrządu w różnych warunkach środowiskowych.
Konstrukcja urządzenia spełnia wymogi norm bezpieczeństwa CAT III 1500V oraz CAT IV 600V. Wymiary odbiornika wynoszą 183x75x43 mm, natomiast nadajnik posiada wymiary 244x180x106 mm. Zestaw został przystosowany do pracy w fotowoltaice, umożliwiając sprawne wykrywanie zwarć w przewodach.