Модель: T-FLK-T5-600-KIT
EAN: 95969659475
Виробник: FLUKE
Waga: 1.06 kg
Відгуки: 0
Tester: elektryczny FLUKE T5-600/62MAX+/1ACE
Доставка по всій Польщі, 3–7 робочих днів
Paczkomaty InPost
DHL POP
DPD Pickup
Kurier pod drzwi
Безпечні платежі
Онлайн-оплата: Visa, Mastercard, Google Pay, Apple Pay, BLIK, Przelewy24
Оплата під час отримання Оплата під час отримання
Банківський переказ Банківський переказ
Повернення 30 днів Повернення 30 днів
Опис
Tester elektryczny FLUKE T5-600-KIT
Pomiar napięcia, prądu AC i rezystancji 1–600V True RMS
Tester elektryczny FLUKE T5-600-KIT umożliwia pomiar napięcia AC i DC w zakresie 1–600V, prądu AC w zakresie 100mA–100A oraz rezystancji od 1Ω do 1000Ω. Urządzenie obsługuje pomiar True RMS dla prądu przemiennego, zapewniając dokładność pomiaru napięcia DC na poziomie ±(1% + 1 digit), napięcia AC ±(1,5% + 2 digit) oraz rezystancji ±(1%+2 digit). Tester wyposażony jest w wyświetlacz LCD o rozdzielczości 1000 jednostek.
Przyrząd posiada funkcje automatycznej zmiany zakresów, automatycznego wyłączania oraz automatycznego pomiaru parametrów AC/DC. Konstrukcja charakteryzuje się klasą szczelności IP52, odpornością na upadek z wysokości 3 metrów oraz wymiarami 203x51x30,5mm przy masie 380g. Urządzenie zasilane jest dwiema bateriami LR6 AA 1,5V i posiada wbudowany schowek na przewody pomiarowe. Użytkownik ma możliwość łatwego pomiaru wartości prądu przy użyciu otwartych cęgów.