Skopometr FLUKE 190-102-III
Модель: T-FLK-190-102-III
EAN: 195112021798
Виробник: FLUKE
Waga: 3.926 kg
Відгуки: 0
Skopometr FLUKE 190-102-III
Опис
Oscyloskop FLUKE 190-102-III
Oscyloskop przenośny 100MHz, 2 kanały, próbkowanie 1,25Gsps, IP51
Oscyloskop typu skopometr o paśmie 100MHz wyposażony jest w dwa izolowane kanały wejściowe. Urządzenie oferuje rozdzielczość pionową 8 bitów oraz szybkość próbkowania na poziomie 1,25Gsps przy długości rekordu pamięci 10kpts na kanał. Czułość wejściowa przyrządu zawiera się w zakresie od 2mV/dz do 100V/dz, a czas narastania wynosi 3,5ns. Skopometr wspiera wyzwalanie szerokością impulsu oraz zboczem narastającym i opadającym.
Konstrukcja urządzenia charakteryzuje się klasą szczelności IP51 oraz obecnością obudowy antyudarowej. Przyrząd obsługuje analizę FFT, funkcję Conect-and-View dla automatycznej stabilizacji obrazu sygnału, pomiary kursorowe, wykresy trendu oraz zaawansowane operacje matematyczne. Zasilanie zapewnia akumulator Li-Ion o pojemności 2400mAh. Oscyloskop posiada interfejs USB i wbudowaną funkcję multimetru. Bezpieczeństwo użytkowania potwierdzają normy EN 61010 oraz kategorie pomiarowe CAT III 1000V i CAT IV 600V.