Модель: T-PRO3000F60-KIT
Виробник: FLUKE NETWORKS
Waga: 0.4 kg
Відгуки: 0
Tester: lokalizator przewodów FLUKE NETWORKS PRO3000F60-KIT
Опис
Lokalizator przewodów FLUKE NETWORKS PRO3000F60-KIT
Lokalizator przewodów z akustyczną i optyczną sygnalizacją sygnału
Lokalizator przewodów PRO3000F60-KIT to zestaw przeznaczony do testowania ciągłości obwodów oraz identyfikacji przewodów. Urządzenie generuje pięć różnych wzorców tonów, w tym sygnały SOLID o częstotliwości 1000 Hz oraz ALT o częstotliwościach 1000/1500 Hz. Zintegrowane funkcje pozwalają na wykrywanie zwarć, przerw w przewodach oraz odwróconych połączeń, umożliwiając śledzenie kabli na dystansie do 16 km.
Zasilanie zestawu zapewniają dwie baterie 9V. Nadajnik posiada wymiary 69x61x36 mm, natomiast odbiornik 249x41x33 mm. Urządzenie przystosowane jest do pracy w zakresie temperatur od -20°C do 60°C przy częstotliwości pracy wynoszącej 60 Hz.