Igła testowa FIXTEST 365B.35.40.30
Igła testowa 15A, średnica 4mm, ugięcie robocze 2,7mm
Igła testowa przeznaczona do zastosowań pomiarowych, wykonana z miedzi berylowej (CuBe) z powierzchnią styku pokrytą złotem. Element charakteryzuje się prądem znamionowym 15 A oraz maksymalną rezystancją styku na poziomie 30 mΩ.
Konstrukcja posiada końcówkę o średnicy 4 mm o zaokrąglonym kształcie. Siła ugięcia sprężyny wynosi 3 N, przy ugięciu roboczym 2,7 mm oraz ugięciu maksymalnym 4 mm. Długość całkowita igły to 15 mm.
Komponent przystosowany jest do pracy w szerokim zakresie temperatur od -55°C do 120°C.